HAM KOVAN İLE TANIŞIN

 

Ham Kovan’da arıların doğada ürettiği öz lezzetleri, sürekli olarak kaynağından, güvenilir bir şekilde üretiyoruz. Size tamamen doğal, besin değeri yüksek arı ürünleri sunuyoruz. Arıların doğada müthiş bir ahenk içinde yarattığı gıdaların iyileştirici gücünü, hızla büyüyerek ve daima yenilenerek sizinle tanıştırmaya hazırız.

 

DOĞANIN ÖZÜNÜ KORUYORUZ

 

Biz tüm iyiliklerin doğada olduğu inancıyla 60 yılı aşkın süredir arıların doğada yarattığı mucizeye tanıklık ediyoruz. Doğa ve arılar işini çok iyi yapıyor. Bu nedenle bu muhteşem düzene hiçbir müdahalede bulunmuyoruz. Tüm ürünlerimizi doğanın bize sunduğu halini koruyarak kendinize, sağlığınıza ve bedeninize gösterdiğiniz özene destek olacak şekilde size ulaştırıyoruz. Koruyucu, renklendirici gibi kimyasallar kullanmıyoruz. Ürünlerimizi çoğaltmak adına glikoz, fruktoz gibi ilave şeker kullanmıyor, ısıl işlem ve filtreleme uygulamıyoruz. Sadece arıların en yüksek verimi sağlayacağı, bitki florası zengin, gözlerden uzak yüksek rakımlı doğal ortamları seçerek en uygun üretim şartlarını sağlıyoruz. En ham hali ile besin değeri yüksek, fonksiyonu olan arı ürünleri üretiyoruz. Çünkü biz olduğu gibi olan doğadan direkt sunulan gerçek balın bize iyi geleceğini çok iyi biliyoruz. Doğadan bağını koparmadan, gerçek arı ürünleri ile iyi beslenmeniz için şimdi biraz öze dönme, ham balı keşfetme zamanı.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR KAYNAK

 

Yıllardır bir şekilde arı ürünlerini tükettiniz ve tüketmeye devam ediyorsunuz. Balın bir damlasının üretilebilmesi için doğada arılar ve arıcıların nasıl bir süreç geçirdiğini bilmek istemez miydiniz? Ne tükettiğini bilmek herkesin hakkı. Tükettiği ürünün nasıl üretildiğini bilmek de. 

Biz balın en saf ve besleyici halini sunmak için haftalarca dolaşıp, kilometrelerce uzaklaşıyoruz. Kışın kovanlarımızı koruma altına alırken baharın gelişiyle birlikte arıların işini yapması için onları tekrar taşıyoruz. Sezon boyunca arıların işini yapmasını sağlıyor ve bizim için ne kadar üretebileceğini bekliyoruz. Ne daha az ne daha fazla. Doğanın bize sunduğu kadarını ancak size sunabiliyoruz. Ve bunu yıllardır aynı emekle sürdürüyoruz. 

 

60 YILLIK DENEYİM, YEPYENİ BİR MARKA

 

Arıcılıkta tecrübemiz 60 yıldan fazla, markamız HAM KOVAN yepyeni. 

İşimiz gereği bugüne kadar kendi üretimimiz dışında hiçbir arı ürününü tüketmedik. Bal bizim için hayranlık verici bir doğa mucizesi. Balı her zaman üstün bir şifa kaynağı olarak konumlandırdık ve tükettik.

 

Misyonumuz, arı ürünlerine olan güveninin artmasına katkıda bulunmak, her zaman en iyi kalitede ürünü sunmak,

Türkiye’de ve uluslararası düzeyde arıcılık ürünlerinin kalitesinin sürdürülebilirliğini sağlamak.

Vizyonumuz, arı ürünleri hakkında her zaman doğru ve gerçek bilgiyi sağlayarak doğaya ve doğal olana hizmet eden,

arı-doğa-insan denklemine katkı sağlayan,

öncelikle Türkiye’de arıcılık sektörünün gelişimine katkı sağlayarak uluslararası bilinirliğe ve saygınlığa ulaşan bir marka olmaktır.

 

Bu yolculukta bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR